نظام مهندسی ساختمان شهرستان مراغه `


برگزاری مجمع عمومی فوق العاده نوبت دوم پایانی سال ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی سازمان در راستای اجرای ماده ۹ قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و ماده ۵۳ آئین نامه اجرایی آن«مجمع عمومی فوق العاده نوبت دوم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی» در محل سالن همایشهای پتروشیمی تبریز و با حضور اعضای هیات مدیره، بازرسان و جمع کثیری از اعضای سازمان همچنین نمایندگان اداره کل راه وشهرسازی استان برگزار گردید. براساس این گزارش، در ابتدای مراسم دکتررضا دیزجی رییس سازمان طی سخنانی با توجه به اینکه در روزهای پایانی سال قرارگرفته ایم ضمن تبریک پیشاپیش فرارسیدن سال جدید از حضور اعضاء دراین مجمع تقدیر و تشکر نموده. وی در ادامه با بیان اینکه مجمع عمومی بالاترین رکن سازمان می باشد اظهار نمود: حضور اعضای محترم درمجمع عمومی که از ارکان اساسی سازمان می باشد، نشان دهنده روح مطالبه گری و حساسیت آنها نسبت به وظایف و مسئولیتهایی است که قانون برعهده ارکان سازمان قرار داده است. وی افزود: امیدواریم با همکاری و وحدت و همدلی همه ی اعضای سازمان در بهبود و اعتلای جایگاه سازمانی و اعضای محترم گامهای موثرتری برداریم. در ادامه جلسه دکتر دیزجی، براساس دستورالعمل برگزاری و اداره مجامع عمومی سازمان های نظام مهندسی و به استناد ماده ۵۶ آئین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی، ابتدا هیات رییسه سنی (موقت) مجمع رابا توجه به حضور پیش کسوت ترین و جوان ترین عضو حاضر درجلسه تشکیل و درادامه هیات رییسه (اصلی) به استناد همان ماده توسط اعضا انتخاب گردیدند.

درادامه این گزارش آمده است؛  براساس مفاد دستورجلسه:

۱ـ گزارش عملکرد مالی۱۴۰۰ سازمان توسط دکتر شهاب آدم نوه سی خزانه دارسازمان برای حاضرین قرائت گردید.

۲ - گزارش بازرسان سازمان در خصوص عملکرد مالی سال ۱۴۰۰ سازمان مورد استماع حاضرین درجلسه قرار گرفت.

۳ـ در ادامه توضیحات رئیس سازمان، خزانه دار و مدیر مالی سازمان دررابطه با عملکرد مالی ۱۴۰۰ سازمان نیز برای حاضرین درجلسه ارائه گردید.

۴ ـ استماع سخنان مخالفان و موافقان گزارش عملکرد مالی ۱۴۰۰ از موارد دیگر جلسه بود.

۵ ـ رای گیری برای عملکرد سال ۱۴۰۰ و تصویب آن ـ بررسی، اعلام نظرتوسط موافقان و مخالفان، ارائه توضیحات لازم توسط رئیس و خزانه دار سازمان و درنهایت تصویب متمم بودجه سال۱۴۰۱ سازمان نیز از موارد مهم این جلسه قید شده است.

۶ - ارائه بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۲ سازمان توسط خزانه دار

۷ ـ استماع سخنان موافقان ومخالقان همچنین ارائه توضیحات لازم درخصوص بودجه پیشنهادی ۱۴۰۲ توسط رئیس، خزانه دار

درپایان مهندس محقق عضو هیات مدیره سازمان دررابطه با فیشی کردن خدمات مجریان توضیحات لازم را ارائه و با توجه به اینکه از طرف رئیس مجمع ابهامی دررابطه با کسر۶ درصد از حق الزحمه مجریان اعلام گردید، لذا برای تصویب بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۲ تنفس اعلام شد تا درجلسه بعدی نسبت به رفع ابهام و تصویب بودجه تصمیم گیری گردد.

تصوير خبر
اطلاعات
بازديد : 43
انتشار: 1401-12-25
تبليغات

اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد
طراحي از طراحان سنا نت