نظام مهندسی ساختمان شهرستان مراغه `


جلسه هم اندیشی و تبادل نظر مجریان ذیصلاح مراغه


جلسه هم اندیشی و تبادل نظر مجریان ذیصلاح مراغه در حضور نمایندگان هئیت مدیره سازمان و هیئت اجرایی شهرستان بتاریخ ۳۰ خرداد 1401 و در محل دفتر نمایندگی نظام مهندسی ساختمان مراغه برگزار شد.
در این جلسه ابتدا ریاست محترم نظام مهندسی شهرستان ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از مشارکت همکاران، اهمیت رعایت مقررات و اخلاق حرفه ای در راستای ارتقاء جایگاه حرفه مهندسی ساختمان را یادآور شد و سپس دو عضو محترم هیئت مدیره سازمان و مسئول امور مجریان سازمان در رابطه با اهداف و خط مشی مسئولین نظام مهندسی استان درباره مجریان ذیصلاح مطالب مفیدی بیان نمودند.
در ادامه جلسه مصوبات و دستورالعمل های جدید در خصوص کم و کیف قراردادهای اجرای ساختمان و شرایط لازم برای مجری، کمک مجری و کارورز تبیین شد و محاسن و معایب قرارداداها و شیوه اجرایی جدید مورد بحث و بررسی قرار گرفت. همچنین بر اهمیت وجود مجریان و مسئولیت خطیر آنها در فرآیند ساخت و ساز تاکید گردید. سپس مسائل و مشکلات مربوط به این حوزه از طرف حاضرین جلسه مطرح و پیشنهاداتی در خصوص موضوع بیمه مجریان و تضمین کیفیت عملیات ارائه گردید تا در هیئت مدیره سازمان مورد بررسی قرار گیرد. در نهایت این دیدار صمیمی با بیان درد دلها و دیدگاههای مختلف و با تاکید مجدد بر لزوم حفظ وحدت رویه و اولویت مسائل کیفی به پایان رسید. همچنین مقرر گردید به منظور تنسیق بیشتر امور مجریان از طرف سازمان، اقدام و حمایت لازم از سوی اعضاء در مجمع عمومی آتی انجام گیرد.

تصوير خبر
اطلاعات
بازديد : 148
انتشار: 1401-03-31
تبليغات

اين سايت در ستاد ساماندهي سايتهاي اينترنتي ثبت گرديده و فعاليت آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران مي باشد
طراحي از طراحان سنا نت